☼Julia Roberts on… Emake Loodus

foto: Conservation Internationali FB lehelt.Mõned kutsuvad mind Loodus… teised kutsuvad mind Emake… Loodus. Ma olen siin olnud üle 4,5 miljardi aasta. 22 500 korda kauem kui sina. Tegelikult pole minul inimesi vaja. Inimestel on vaja mind. Just, sinu tulevik sõltub minust…

…Ma olen toitnud liike, mis on võimsamad kui sina. Ja ma olen näljutanud liike, mis on võimsamad kui sina. Minu ookeanid, minu muld, minu voolavad veejoad, minu metsad. Nad kõik võivad su hukutada. Või hüljata… Sinu sammudest sõltub sinu, mitte minu saatus. Mina olen Loodus. Mina jään kestma. Mina olen valmis arenema. Kas ka sina?

LOODUS INIMEST EI VAJA. INIMENE VAJAB LOODUST.

Faktikillud
Umbes 26% viimase kümnendi jooksul inimtegevuse tulemusena tekkinud CO2-st jõuab ookeani, u 28% taimedesse, 46% atmosfääri.
Kui arvata puu elueaks 50 aastat, toodab üks puu hapnikku tervelt 4 inimesele terveks aastaks. Metsi kaitstes ja taastades on võimalik vähendada kasvuhoonegaaside hulka 30% võrra.
Organisatsioon Conservation International on 25 aastat kaitsnud meie üht ja ainukest kodu – planeet Maad – meie kõigi hüvanguks.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s