jumala sõrmejälgede puudutus

“Jään siia päriseks! Tunne on nii õnnis, et ei raatsi liigutada ega hingatagi!” õhkasin pärast jumala sõrmejälgede puudutust – just nii kutsuti kristalle muistsetel aegadel. Keha surises kristalliteraapia seansist. Teate küll, nagu siis, kui liblikad kõhus lendavad.

 

Tallinnas Kadrioru serval olevasse Kristallikotta läksin ilma ootusteta, ent avatuna ja põnevil. Esimest korda ju. Imekaunis kristallseinte ja -laega muinasjutukambrikeses heitsin pikali, sulgesin silmad, avasin peopesad taeva poole ning usaldasin end kristallide ja kristalliterapeut LIIS UGANDI hoole alla. Liis kattis mu tekiga, vaikse muusika hõljudes lubasin kehal lõdvestuda ja argimõtetel uitama minna. 40 minutit kristallide ja Liisi seltsis ootas mind. Mu lugu kristalliteraapiast kristalliterapeudi
Liis Ugandiga ilmus ajakirjas Tiiu aastal 2015.
 


MINU LUGU

Liis ja mina Kristallkambri pehmes energias.

Kõigepealt tuli sõrmedesse surin, peopesadesse ilmusid soojad kerad, hambad hakkasid viivuks “lõdisema”. Tundsin meelekohtades survet. “Ju on ajule restarti vaja,” vilksas peast läbi. Ka rinnal tundsin raskust. Üldse toimetas energia ülakehas agaramalt kui alakehas. Vaevalt selle mõtte lõpuni mõelnud, tundsin korraga kõhtu valgumas mõnusat soojust. Ja siis hakkasin lainetama. Ei, mitte mina ei liuelnud lainetel, vaid olin ise siugjas, pehme ja voogav laine.

Filmi nägin ka. Kohe alguses tuli mu juurde ükssarvik – lumivalge, siidine ja ponisuurune. Seesama, kellega olin kohtunud esimest korda mõned aastad tagasi ühe juhitud meditatsiooni ajal.

Ta tuli sõnumiga: “Miks sa mind maha oled jätnud?
Tea, et olen su jaoks alati olemas, hoian ja toetan sind.”

Seejärel nägin kirgaspunaste mullikestega taevaruumi… ja siis tuli “paljas taevas” nagu ma lapsepõlves teatasin, kui unes mitte midagi ei näinud. Tundsin, kui Liis mu kehal tšakratele õrnalt kristalle asetas ja kuulsin, kuidas ta vaiksel sahinal mu ümber toimetas, kord käsi jalataldadel, kord rinnal ja keha kohal hoides. Liisil on väga-väga hea puudutus.

Fotograaf Peeter Langovits hüüatas Kristallkambrist pilte tehes vaimustunult, et pole midagi selliselt ilusat näinud. Mul oli pea natuke paks ja tunne ebamaine.

“Sa oled haldjate maailmast. Linnas ja materiaalses, rahamaailmas ei ole sul lihtne. Sul oleks energeetiliselt hea süüa rohelist: naati, võililli ja muud, sest roheline aitab sul hoida ühendust oma looduse koduga.

Jalgade juures andsin sulle kuldset energiat, et see täidaks kogu su keha, lümfi- ja vereringe. Ka pea juures oli tasakaalustamist vaja. Tundsin, et vabanesid vanadest mustritest, mis sind enam ei teeni,” jutustas Liis mulle pärast seanssi ning pani südamele:

“Tantsi, sa oled looduslaps ja nemad väljendavad end tantsuga.
Lase tants enda seest väja.” 


KRISTALLKAMBRI LUGU

Umbes 200 000 ametüsti, mäekristalli, sodaliidi, roosa kvartsi, tsitriini, karneooli ja suitskvartsi killukest.

Olin Kristallkambris koos kristalliterapeudiga, kes aitab tervendavat energiat veelgi võimendada. Ent lamama võib minna ka üksi või kahekesi ning istumisseansile suisa kaheksakesi. Või teha kas enne või pärast kambriseanssi teraapiatoas koos terapeudiga läbi eraseansi.

Kristallikoja üks loojatest, KALLE LANDRA, kes end mõnes mõttes skeptikuks peab ja kõik omal nahal läbi tahab proovida, on Kristallkambris ka mediteerinud ja soove teele saatnud: “Kui olen kambris olles teinud südamest tuleva siira taotluse, olen saanud soovitu juba nädala pärast.”

Mediteerima hakkas ärimehe taustaga Kalle mõned aastad tagasi selleks, et saada pähe vaikus. Jäi tal paar nädalat vahele, hakkas mõistus taas jahvatama. Nüüd on aga nii, et kui kambrisse läheb, on mõtted kohe kuss.

Mediteerides tuli Kallele ka Kristallikoja loomise mõte. “Olin nii elevil, et saatsin öösel Priit Valgule, kellega me koos seda asja vedanud oleme, meili. Üldse on kambri sünnilugu olnud meile usalduse ja voolavuse õppetund,“ meenutab mees. “Selle tegemisel ei kehtinud kuupäevad, mille me äriplaani olime kirjutatud, vaid hoopis tegemiste järjekord. Alles siis, kui üks asi oli lõpetatud, saime alustada järgmisega. Ent universumi toetust tundsime kogu aeg.“

Ka kodu oli Kristallikojal olemas enne, kui Kristallkamber valmis sai. Kuulutuse peale tuli pakkumine aadressile, mille majanumber 37 annab numeroloogiliselt kokku 10, korter on 1 – üks tähendab numeroloogias aga loomist, algust.


LIISI LUGU

Üliarmsa olemise ja väga-väga hea puudutusega Liis.

Liis lisab naerdes: “Kuulutust nähes teadsin kohe, et tahan sinna tööle minna ehkki mul polnud aimugi, mis töö see on!” Nüüd on naine Kristallikoja üks tervendajatest. Kristallid jõudsid ta juurde pärast esimese lapse sündi. “Tütrega tuli kaasa hästi palju ingleid. Nägin neid ka lapsepõlves, ent vahepeal mitte. Siis aga pääses kõik kuidagi plahvatuslikult liikuma. Kui olin enda jaoks mingi õppetunni ära õppinud, tulid inimesed sama asja kohta nõu küsima. Olin nii imestunud, et kust nad teavad tulla ja kuidas ma neid oskan aidata. Ja siis jõudsid mu juurde kristallid. Kui mõnel jookseb suu vett värske salati järele, siis mul jooksis kristalllide järele,” muheleb üliarmsa olemisega Liis, kes sobitab tervendamisel intuitiivselt kokku erinevaid tehnikaid: kristalli- ja ingliteraapiat, reikit, regressiooni, selgeltnägemist, infokanaldusi.

Kristallimaailmas uustulnukale annab naine nõu soetada endale alustuseks mäekristall, ametüst ja roosa kvarts.

Mäekristall on meistertervendaja, kes tohterdab tervise- ja hingehädasid ning viib inimese ja teda ümbritseva energia nii täiuslikku seisundisse kui hetkel võimalik. Rahustav ametüst toob hea une. Pane ta padja alla, suurem kivi kas voodisse või voodi kõrvale. Tingimusteta armastuse kivi roosa kvarts tervendab südant ning on hea ka väsimuse, tülpimuse ja elutüdimuse korral.

Koju tuues hoia kristalli puhastamiseks hetk külma voolava vee all, soovides enne kas mõttes või häälega, et kõik võõrad energiad
tema seest minema voolaksid.

Aeg-ajalt oleks hea kivi kuu- ja päikesevalguse kätte laadima panna ning teda peopesal hoides programmeerida ehk anda talle ülesanne.

Kristallid sobivad kõigile. Noorim Kristallkambri külastaja on olnud kahenädalane beebi, eakaim 80-aastane vanadaam. “Pole vaja oodata, kuni häda kimbutama tuleb. Kellel mõni tervisemure, võiks teha läbi vähemalt viieseansilise kuuri ja käia siis kambris hea enesetunde hoidmiseks kord kuus. Kes proovib, see usub!“ innustab Kristallkambri peremees Kalle Landra.

Karneool taustaks ja suitsukvarts elulilleks.


KRISTALLKAMBRI SALADUSED
Kristallkamber on koduks umbes 200 000 Indiast pärit kristallikillukesele, mis kaaluvad kokku 500 kg.
Valmis mõeldud ja tehtud on 10-nurkne kamber – mille 10 seina- ja 4 laemoodulit katavad violetne ametüst, kristallselge mäekristall, sinine sodaliit, heleroosa roosa kvarts, kollane tsitriin, punane karneool ja hallikas suitskvarts – siinsamas Eestis.
Seintel olevad iidse elulille kujundid tugevdavad kambri tervendavat toimet.
Kristallkambri tervendusseanss tähendab samaaegset kristalli-, val­gus-, värvi- ja heliteraapiat.
Kristalliteraapia aitab stressi, valu, väsimuse, erinevate haigusseisundite ja hingehädade puhul. See tasakaalustab ning ravib nii haiguse füüsilist avaldumist kui ka selle varjatud põhjust.
Valida saab 20-minutilise tutvumis- või 40-minutilise tavaseansi vahel.

Fotod: Liis ja mina – Peeter Langovits, ülejäänud – Kristallikoja Facebooki lehelt.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s