☼ma vaatan

foto: www.thirdeyeactivation.com.
Siia kogun filmikesi, mis näitavad, kui võimas vägi on vaimsusel, tarkusel ja vaimumaailmal meie ümber. Vaatamiseks kliki suurte tähtedega pealkirjareal.
Ning naudi.

 

 

LEV KLÕKOV: ÜLEMINEKUTEOORIA PRAEGUSEST VIIENDASSE DIMENSIOONI klõkovVene professor, akadeemik, psühholoogiateaduste doktor, kirjanik ja tervendaja räägib uue – armastuse- ning vana – rahamaailma erinevustest, orjateadvusest, hingest, mõistusest, väärtustesüsteemist, tõelisest vabadusest. Sellest, et “inimene ise vastutab 100% selle eest, mis tema elus toimub”. Viis uue maailma looja omadust on: 1. oskus armastada 2. oskus olla positiivne 3. tööarmastus 4. vastutustunne 5. eneseaustus. Rohkem LK kohta saad uurida siit

KUIDAS VAIKUS MÕJUTAB AJU?
Vaikus aitab kasvada uutel ajurakkudel aju laubasagaras asuvas ning emotsioonide ja mäluga seotud hipokampuses. Vaikus muudab aju tegusaks. Vaikuses lülitub aju info kogumise ja töötlemise režiimile. Vaikus on looduslik antidepressant, mida me kõik vajame.


DR WAYNE DYER: MUUTES SEDA, KUIDAS SA ASJADELE VAATAD, MUUTUVAD ASJAD, MIDA SA VAATAD
Olgu su meel avatud kõigele, ent klammerdunud mitte millegi külge. Albert Einstein ütles kord, et inimene peab tegema enda jaoks põhimõttelise otsuse: kas ma elan sõbralikus või vaenulikus universumis. Lause – When you change the way you look at things, the things you look at change – pole mitte osav sõnademäng, vaid teaduslik lähenemine. Ehkki probleem on meie sees, otsime me sellele lahendust väljast. Sinul on raskused, aga sa eeldad, et keegi teine või miski väljaspool sind peaks muutuma paremaks selleks, et sinul läheks paremini. WD kodulehele saad siit.

DR MASARU EMOTO KATSE RIISIGA
tõde. Dr Masaru Emoto veekristallipilt.Veekristallifotodega tuntuks saanud Jaapani uurija
dr Masaru Emoto näitas puust ja punasena ette, kui suur on mõtte, sõna või muusika mõju. Mitte ainult veele, ka meile, kes me oleme 60% vesi /kopsud 90%, veri 83%, lihased 76%, aju 75%, nahk 72%, luud 25%, rasvkude 10%/. Oma riisikatses ütles ta ühte purki pandud riisile aitäh, teist sõimas idioodiks ja kolmandale ei pööranud mingit tähelepanu. Vaata, mis toimus riisiga kuu aja jooksul. Dr Emoto kodulehele saad siit. Fotol on sõna “tõde” kuulda saanud veekristall.